Zarabiaj Więcej Na Swojej Stronie Dzięki Audytowi SEO

Zwiększ ruch i sprzedaż na dzięki poprawnie zoptymalizowanej stronie

Dowiedz się jak poprawić swoją stronę, aby maksymalnie zwiększyć z niej ruch, sprzedaż i zyski.

Jakie Są Zalety Audytu SEO?

Audyt SEO to pełny skan oraz diagnoza Twojej strony. Wskazówki zawarte w audycie pozwolą Ci poprawić najpoważniejsze błędy, na stronie, które blokują jej potencjał. Dzięki audytowi szybko poprawisz pozycje w wyszukiwarce oraz zwiększysz ilość nowych użytkowników.

SEO jest niezbędne w każdym biznesie internetowym. Google ciągle zmienia swoje standardy, aby promować strony najlepiej dostosowane do użytkowników. W audycie znajdziesz najnowsze zalecenia, dzięki którym poprawisz funkcjonalność i użyteczność strony dla odwiedzających. Dostosuj stronę do najnowszych standardów wyszukiwarek.

Wraz ze wzrostem popularności Twojej strony zwiększysz również rozpoznawalność Twojego brandu. Z czasem wzrośnie zaufanie do Twojej marki, która będzie traktowana jako sprawdzone źródło informacji. Twoja strona stanie się autorytetem w branży dzięki czemu pozyskasz lojalnych i powracających klientów.

Stwórz Stronę Nastawioną Na Zysk

Optymalizacja strony w wyszukiwarce to inwestycja, która będzie przynosić zyski przez długie lata. Swoją witrynę możesz traktować jak „wirtualną nieruchomość”. Dobrze przygotowana strona będzie wyświetlać się na najważniejsze frazy kluczowe, które będą stale przynosić Ci nowe zapytania od klientów oraz sprzedaż.

Okryj sekrety konkurencji

Dzięki analizie konkurentów dowiesz się które metody przynoszą najlepsze rezultaty. Audyt SEO pokaże Ci najbardziej dochodowe frazy kluczowe, treści i linki Twoich konkurentów. Dzięki temu poprawisz swoją strategię pozycjonowania.

Uzyskaj Konkretny Plan Naprawczy

Audyt wykryje wszystkie usterki, niedociągnięcia i błędy w optymalizacji. W raporcie z audytu otrzymasz również wskazówki jak błędy naprawić.

Do Audytu Twojej Strony Wykorzystuję Wiodące Narzędzia SEO

Dane pozyskiwane z wielu narzędzi pozwalają mi lepiej ocenić aktualny stan Twojej witryny. Dzięki nim otrzymuję informacje, które pozwalają mi szybciej i skuteczniej naprawić błędy na Twojej stronie. Ta strategia pozwoli Ci uzyskać maksymalny poziom sprzedaży pochodzący z wyszukiwarki Google.

Skorzystaj z Audytu SEO i  Dołącz Do Grona Zadowolonych Klientów

Pomogłem zwiększyć ruch z wyszukiwarki największym firmom e-commerce w Polsce.

Zamów Kompleksowy Audyt SEO

Zamów Audyt SEO, Który Rozwienie Twój Biznes w 90 Dni. Otrzymasz Analizę Konkurencji, Słów Kluczowych oraz Analizę Najpoważniejszych Błędów w Twojej Stronie.

Co Zawiera Audyt SEO?

Audyt SEO to szczegółowa analiza ponad 100 elementów wpływających na pozycjonowanie strony oraz sprawdzenie ich zgodności z wytycznymi wyszukiwarki.

1. Analiza słów kluczowych, widoczności i konkurencji

Poznasz najbardziej dochodowe frazy kluczowe. Otrzymasz szczegółową analizę widoczności oraz ruchu na stronie wraz z porównaniem jej do konkurencji.

2. Analiza najważniejszych elementów na stronie (On-Page)

Dowiesz się, które kluczowe elementy na Twojej stronie wymagają poprawy. Otrzymasz sprawdzone metody ich optymalizacji.

3. Analiza treści

Dowiesz się jak poprawić treści na stronie, aby spełniały wytyczne wyszukiwarek oraz przynosiły ruch, zaangażowanie i sprzedaż.

4. Analiza techniczna strony

Rozwiąż błędy techniczne na stronie, które blokują jej pełny potencjał. Dowiesz się jak dostosować witrynę, aby była spełniała najnowsze wytyczne techniczne.

5. Analiza linków przychodzących (Off-page)

Sprawdzisz jak wygląda Twój profil linków przychodzących oraz dowiesz się jak go poprawić, aby zwiększyć ruch na stronie.

6. Raport oraz wytyczne dla programistów

Otrzymasz pełny wykaz wszystkich błędów oraz metody ich naprawy. Poznasz rozwiązania optymalizacyjne, dzięki którym naprawisz swoją stronę.

Wykorzystaj Potencjał Najpopularniejszej Wyszukiwarki Na Świecie

Codziennie 1,7 miliarda internautów korzysta z Google

Przeciętny Internauta wpisuje 4 zapytania w Google każdego dnia. To przekłada się w sumie na ponad 7 miliardów zapytań dziennie. Wykorzystaj najbardziej popularne medium internetowe na świecie.

Aż 68% całego ruchu w sieci rozpoczyna się w Google

Raport Bright Edge wskazuje, że ruch generowany przez Google jest aż o 2,5 większy niż ruch z social media czy kanałów display. Pozyskaj największy, możliwy ruch z sieci.

Zamów Kompleksowy Audyt SEO

Poznasz tajniki konkurentów i dowiesz się jak je wykorzystać w praktyce.

Szybko zwiększysz ruch na stronie poprawiając kluczowe elementy wpływające na pozycjonowanie.

Kompleksowy audyt strony ujawni wszystkie błędy oraz uwolni jej prawdziwy potencjał.

Dowiesz się, które treści wymagają dodatkowej uwagi oraz w jaki sposób je ulepszyć.

Sprawdzisz jak wygląda Twój aktualny profil linków oraz jak go poprawić.

Otrzymasz opisane prostym językiem metody naprawy strony.

Zamów Audyt SEO

+ VAT, płatne z góry

Otrzymasz skan ponad 100 najważniejszych elementów SEO Twojej strony.

Audyt wykonywany przez eksperta SEO

Otrzymasz syntezę danych z 15 nowoczesnych narzędzi analitycznych.

Otrzymasz wsparcie przy wdrożeniu poprawek poaudytowych.

Dostosujesz swoją stronę do najnowszych wytycznych wyszukiwarek.

Zmaksymalizujesz ruch na stronie na najważniejsze słowa kluczowe dla Twojego biznesu.