Cześć! Nazywam się Wojciech Matuła i Jestem Konsultantem Marketingu Internetowego.

Specjalizuje się w optymalizacji stron w wyszukiwarkach internetowych, reklamach Google oraz Facebook.

Zamów Pierwszą Konsultację

Od 2010 roku tworzę zyskowne kampanie marketingowe online.

Początki

Przygodę z marketingiem internetowym rozpoczynałem jako wydawca reklam Google Adsense dla branży finansowej.

Po pierwszych sukcesach rozpocząłem działania w marketingu afiliacyjnym polecając produkty finansowe, suplementacyjne i zdrowotne w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Polsce.

Doświadczenie

W ciągu 10 lat doświadczenia współpracowałem z największymi markami ecommerce w Polsce takimi jak: Bankier.pl, Ceneo.pl, Nazwa.pl, Meteor24.pl, Comperia.pl.

Zakres obejmował m.in audyty seo, optymalizację i pozycjonowanie w wyszukiwarkach, link-building, doradztwo i szkolenia, generowanie leadów.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Zamów Konsultacje

Co jest dla mnie ważne?

W każdej realizowanej kampanii nastawiam się na maksymalizację efektów. Liczą się dla mnie efekty w postaci wzrostu przychodów, pozycji strony w Google czy ilości generowanych leadów. Pracuję z klientami, którzy posiadają podobne nastawienie na efekt.

Wyznaję zasadę przejrzystej współpracy na każdym etapie. Moim celem jest przedstawienie strategii i planu wdrożenia kampanii marketingowej w jak największym szczególe. Zależy mi na przejrzystej komunikacji.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje. Biorę udział w spotkaniach, konferencjach i szkoleniach z dziedziny marketingu, sprzedaży i psychologii konsumenta. Codzienne pogłębiam swoją wiedzę, aby móc ją wykorzystać w kampaniach dla klientów.

Zmaksymalizuję Wyniki Twojego Marketingu w Google
Zamów Konsultację Strategiczną

Zadzwoń: +48 721 376 407