Darmowa Konsultacja SEO

100% Darmowa, Niezobowiązująca Konsultacja SEO. Otrzymasz Sprawdzony System Wzrostu w Wyszukiwarce, Który Rozwinie Twój Biznes.

wojciech matuła

Wojciech MatułaKonsultant SEO z ponad 10-letnim doświadczeniem. Certyfikowany Specjalista Google Ads. Pasjonat marketingu internetowego.

Umów się na konsultacje SEO i zobacz co zyskasz:

  • Analizę najbardziej dochodowych słów kluczowych, które staną się paliwem napędowym dla Twojego biznesu

  • Porównanie konkurentów w Twojej branży oraz sposób na ich całkowitą dominację 

  • Analizę „wąskich gardeł” w Twoim marketingu online oraz gotowy plan naprawczy

  • Zaczynamy? Wypełnij formularz, a skontaktuję się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

Jak mogę się z Tobą skontaktować?

Przesyłając formularz akceptujesz politykę prywatności.

Z Moich Usług Korzystały Największe Firmy Ecommerce w Polsce

klienci

Jak Konsultacje SEO Pomogły Moim Klientom?

 „Z Wojtkiem konsultowaliśmy strategie pozycjonowania nowego produktu na rynek angielski. Sugerowane poprawki pomogły nam lepiej dopasować strategię optymalizacji w wyszukiwarkach na rynkach anglojęzycznych. Doradztwo z zakresu optymalizacji i pozycjonowania naszych stron znacząco wpłynęło na zwiększenie odwiedzin oraz rozpoznawalności naszych produktów oraz ogólnej sprzedaży internetowej.”

Jakub Mazgaj, Kobe Nutrition

“Konsultowaliśmy kwestię słabej widoczności oraz niskich pozycji naszej witryny w Google. Błyskawicznie udało się zidentyfikować przyczynę oraz rozwiązać problem z naszym serwisem. Wprowadzone optymalizacje odblokowały prawdziwy potencjał naszej witryny i znacząco poprawiły jej pozycje.”

Marcin Forysiński, TrainEffecive.com

„Od pierwszego kontaktu współpraca układała się wzorowo. Przedstawiliśmy nasze oczekiwania a Firma profesjonalnie podeszła do tematu i zaproponowało najbardziej optymalne rozwiązanie. Z pewnością jeszcze nie raz będziemy korzystać z jej usług.”

Artur Kołodziej, Be2Biz

Współprace z Panem Wojtkiem zaczęliśmy przypadkiem, na początku nie oczekiwałem cudów ale Pan Wojtek ich dokonał strona zaczęła pojawiać się w wyszukiwaniach organicznych na dość mocnych pozycjach.

Paweł Papadopoulos, Grekpol

„Z Wojtkiem współpracowaliśmy w zakresie optymalizacji naszej strony w Google oraz reklam Google Ads. Dzięki współpracy rozwiązaliśmy błędy techniczne na stronie, dzięki czemu odblokowaliśmy jej prawdziwy potencjał. Została wykonana kampania pozyskiwania linków oraz rozbudowy treści co
przełożyło się na wzrost pozycji na najważniejsze dla nas frazy. Dzięki podjętej współpracy zaczęliśmy pozyskiwać wartościowe leady dla naszego biznesu. Polecam Wojtka jako profesjonalnego partnera biznesowego.”

Mateusz Kowalski, Founder, ChinaGo.pl